cms-img

ACAR DEĞİRMENLERİ & HEDİYELİK SANAYİ

1971 yılında kurulan Acar Değirmenleri, başarılı geçmişiyle bu sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurumsal yapısı, teknolojiye yaptığı yatırımları, yaratıcı tasarımları ve 1500 adetten oluşan zengin ürün çeşitliliği ile konusunda lider konumdadır.
Zamak, pirinç, bakır, demir konusunda üretim yapan yapımız, rakiplerinden farklı olarak kahvedanlık setini ilk üreten ve tasarımları geliştiren tek firmadır. 50 kişilik uzman kadroya sahip olan şirketimiz; kahve setleri, çay setleri, tepsiler, değirmenler, fincanlar, cezveler, çaydanlıklar, lokumluklar, şekerlikler, hamam tasları, kaşıklar, küllükler gibi birçok üretime sahip yapısıyla hediyelik eşya sektöründe hizmet sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.
Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

  MİSYONUMUZ

Acar Değirmenleri & Hediyelik olarak misyonumuz sektörümüzde insanların güvenliğini, kullanıcılarının mutluluğunu sağlamak, en yeni teknolojileri hayata geçirerek müşterilerinin güvenli yolculuğunu garanti etmektir.

  VİZYONUMUZ

Acar Değirmenleri & Hediyelik olarak vizyonumuz uluslararası standartlara uygun hizmet ve üretim kalitesine öncülük ederek sektörün lider kuruluşu olmaktır.

  DEĞERLERİMİZ

• İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek,
• Yasalara ve iş etiğine uygun hareket etmek, şeffaf yönetim anlayışına sahip olmak,
• Ürün ve hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamaktır.

ÜRETİM VE KALİTE POLİTİKAMIZ

Acar Değirmenleri & Hediyelik, Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam ederek gelişmeyi ve yenilenmeyi, en iyi kaliteliyi en uygun şartlarla sunmayı, ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiştir ki bu ilkeler sayesinde sektöründe çok önemli bir yere sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini taşımaktadır.

Acar Değirmenleri & Hediyelik ile Güvenli ve Risksiz Alışveriş

Acar Değirmenleri & Hediyelik olarak, ilişki içerisinde olduğumuz müşterilerimizin mahremiyet ve güvenlik bilgileri, asla 3. şahıslar ile paylaşılmaz, kayıt altında tutulmaz.
50 yılı aşkın tecrübemizin vermiş olduğu ciddiyet ile konum ve özel bilgilerinizin gizliliği firmamız için en önemli unsurdur.